MAAK KENNIS MET HET TEAM

Mark Vanlook

Mark Vanlook

Directeur Ondernemersplatform Limburg

mark.vanlook@oplim.be

Katja Craeghs

Katja Craeghs

Adviseur Maakindustrie Ondernemersplatform Limburg

katja.craeghs@oplim.be

Valerie Bauvois

Valerie Bauvois

Community Manager Ondernemersplatform Limburg

valerie.bauvois@oplim.be

Anke Geelen

Anke Geelen

Management Assistant Ondernemersplatform Limburg

anke.geelen@oplim.be

Anke Albregts

Anke Albregts

Directeur Innovatiecentrum Limburg

anke.albregts@innovatiecentrum.be

Hans Versmissen

Hans Versmissen

Innovatieadviseur Innovatiecentrum Limburg

hans.versmissen@innovatiecentrum.be

Piet Pauwels

Piet Pauwels

Professor Decaan Universiteit Hasselt

piet.pauwels@uhasselt.be

Pin It on Pinterest

Shares
Share This